سبد خرید 0
« بازگشت به لیست اخبار | ﺳﻪشنبه 26 ارديبهشت 1396 در ساعت 16 : 47 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

شما چقدر میتوانید صرفه جویی کنید؟
با انتخاب بهترین تایر که با پارامتر A نشان داده می شود،یک مصرف کننده می تواند هزینه سوخت خود را تا ۹۰ % نسبت به بی کیفیت ترین تایر در بازار با پارامتر G ،کاهش دهد . در زیر سه مثال هستند:
* اگر شما با یک خودرو معمولی مسافری ۲۵۰۰۰ کیلومتر در سال سفر کنید (۱۰ هزار کیلومتر شهری و ۱۵ هزار کیلومتر بین شهری) ، شما می توانید از نظر هزینه سوخت بین ۱۷۰ تا ۲۳۰ یورو در سال صرفه جویی کنید. شاید بگویید بهترین تایرها گران تر خواهد بود (در حدود ۲۴۰ تا ۳۲۰ یورو) ولی در سال دوم است که شما صرفه جویی خالص خواهید داشت ، که بین ۱۰۰ تا ۱۴۰ یورو خواهد بود .
* اگر شما یک خودرو بزرگ مسافری داشته باشید و با بیشترین استفاده یعنی ۱۰ هزار کیلومتر شهری و ۲۵ هزار کیلومتر بین شهری در سال می توانید حتی مقدار بیشتری از نظر هزینه سوخت صرفه جویی کنید : یعنی ۴۵۰ یورو در سال . چون بهترین لاستیک ها گران هستند ، (هزینه اضافی ۲۴۰ تا ۳۲۰ یورو ) ، شما بین ۱۳۰ تا ۲۱۰ یورو در سال اول صرفه جویی خواهید کرد.
* اگر شما یک ون را برانید ، که توسط شرکت ها برای تحویل و حمل استفاده می شوند ، و ۴۰ هزار کیلومتر در سال ( ۲۰ هزار کیلومتر شهری ، ۲۰ هزار کیلومتر بین شهری ) ، کاهش هزینه سوخت معادل ۲۹۰ تا ۳۶۰ یورو در سال را بدست می اورید . و با هزینه اضافی خرید تایرهای گران تر معادل ۲۸۰ تا ۳۶۰ یورو ، در همان سال اول برابری هزینه اضافی وصرفه جویی را خواهید داشت .


مشتری ها چگونه برچسب ها را بشناسند ؟
از ابتدای نوامبر ۲۰۱۲ ، تولید کننده ها و وارد کننده های تایر ، وظیفه دارند که تایرهای تولید شده از اول جولای ۲۰۱۲ به بعد را همراه با برچسب های انرژی روانه بازار اروپا نمایند. برای این امر توزیع کننده ها وظیفه دارند که این اطلاعات را در محل فروش و در نقطه قابل دید و به شکل واضحی ، نمایش دهند . برای همه تایرهای تولید شده قبل از اول جولای ۲۰۱۲ ، چنین وظیفه ای وجود ندارد. این به این معناست که برای دوره معینی ، مصرف کننده ها در مغازه ها ، تایرهایی را با برچسب و یا بدون آن پیدا خواهند کرد . علت این موضوع ، دادن فرصت به تولید کننده ها برای کاهش قیمت کالای قدیمی خود و آماده شدن برای سیستم جدید استفاده از برچسب است. 
10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()