سبد خرید 0
بر اساس وسیله نقلیه
برند خودرو :
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع

پیچ و مهره انواع لاستیک و رینگ

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

پیچ و مهره انواع لاستیک و رینگ  از قطعات مهم در خودرو می باشند که توسط فرشگاه ویتو ارائه می شوند. برای خرید انواع لوازم جانبی خودرو می توانید از طریق سایت ویتو ، خریدی لذت بخش را تجربه کنید.

پیچ و مهره انواع لاستیک و رینگ قطعات مقاومی هستند که موجب اتصال رینگ به چرخ می شوند. این قطعات کوچک کارایی بسیار مهمی در خودرو دارند. پیچ و مهره انواع لاستیک و رینگ معمولا گرد یا مخروطی هستند و می توان برای انواع رینگ ها از آن استفاده نمود تا در جای خود ثابت شوند. در زمان انتخاب و خرید پیچ و مهره انواع لاستیک و رینگ به این نکته توجه داشته باشید که هر رینگی دارای پیچ  مهره ی مخصوص به خود است و باید از نوع مناسب پیچ و مهره برای اتصال لاستیک و رینگ استفاده شود.

انواع مهره

  • مخروطی  
  • مخروطی برجسته
  • زبانه دار
  • زیر قالپاقی

استفاده از پیچ و مهره انواع لاستیک و رینگ

استفاده از پیچ و مهره انواع لاستیک و رینگ معمولا کار راحتی است. کارایی پیچ که کاملا مشخص است اما درمورد مهره باید بگوییم که قسمت مخروط یا قوس دار مهره باید به سمت رینگ باشد تا رینگ در جای خود محکم بماند. اما در صورتی که مهره برعکس استفاده شود ممکن است بر اثر برخورد لبه های تیز رینگ به پیچ موجب بریدگی و بروز مشکل شود. برای بستن پیچ و مهره انواع لاستیک و رینگ، باید با دقت این کار را انجام دهید. در ابتدا پیچ ها را تا انتها با دست بسته و بعد با استفاده از ابزار مناسب با سایز پیچ و مهره انواع لاستیک و رینگ ، آن را در جای خود محکم کنید. بستن پیچ ها را به صورت به ترتیب و دوار انجام ندهید زیرا موجب قرار گیری رینگ به شکل نامناسب خواهد شد.

پیچ و مهره انواع لاستیک و رینگ

پیچ رینگ خودرو

پیچ رینگ و لاستیک استوانه ای پیچی است که مهره در طرفی از ان قرار دارد، در واقع این پیچ ها ، مهره هایی می باشند که متصل به پیچ های رزوه دار هستند. شکل بستن پیچ ها موجب لقی رزوه خواهد شد ، همچنین در صورت فشار بیش از حد به مهره ها موجب هرز شدن پیچ می شود.

فروشگاه ویتو انواع پیچ و مهره رینگ و لاستیک را با کیفیت های عالی ارائه می نماید. برای خرید پیچ و مهره انواع لاستیک و رینگ می توانید متناس با رینگ و لاستیک مورد نظر ، خردیتان را انجام دهید. انواع محصولات این مجموعه با کیفیت های بسیار عالی ارائه می شود و برای خرید می توانید بدون نیاز به مراجعه ی حضوری به صورت اینترنتی اقدام نمایید.

خرید پیچ و مهره انواع لاستیک و رینگ

برای خرید پیچ و مهره انواع لاستیک و رینگ باید از پیچ و مهره رینگ متناسب با سایز تایر خودرو خریدتان را انجام دهید. پیچ چرخ یکی از قطعات مهم درخودرو است که زمانی که تایر با پنچری روبرو نشده باشد و و مشکلی برای چرخ های بوجود نیاید ، به آن خیلی مراجعه نمی شود اما باید از وضعیت پیچ و مهره ها آگاه بود تا از بروز برخی از مشکلات جلوگیری کرد.

فروش پیچ و مهره انواع لاستیک و رینگ

فروش پیچ و مهره انواع لاستیک و رینگ توسط مراکز فروش لوازم جانبی خودرو انجام می گیرد اما برای خرید پیچ و مهره انواع لاستیک و رینگ ، حتما به کیفیت آن توجه داشته باشید و در نوع مرغوب تهیه نمایید تا مقاومت لازم را در زمان سرعت بالا و فشار وارده از طرف خودرو ، داشته باشد. فروشگاه ویتو یکی از مراکز فروش پیچ و مهره انواع لاستیک و رینگ متناسب با تایر های مختلف است و می توانید به صورت مطمئن خرید پیچ و مهره انواع لاستیک و رینگ را از این مجموعه انجام دهید. 

7 / 10
از 18 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()