سبد خرید 0
بر اساس وسیله نقلیه
برند خودرو :
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع

اسپیسر

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

اسپیسر از قطعات مورد استفاده در محور چرخ است که در فروشگاه ویتو برای شما مشتریان گرامی در نظر گرفته شده است. اسپیسر قطعه ای آلومینیومی است که بین رینگ و توپی چرخ قرار می گیرد و این قطعه میان توپی چرخ و رینگ فاصله ای را ایجاد می نماید. استفاده از اسپیسر ضروری است و به واسطه ی آن فرمان پذیری خودرو در زمان پیچیدن بهتر می شود و موجب تعادل خودرو می شود. این قطعه بر عملکرد کلی خودرو تاثیر گذار بوده و باعث حرکت بهتر خودرو می شود و از جنبه ی زیبایی نیز بر خودرو تاثیر گذار است و موجب می شود که بتوان از لاستیک های پهن تر استفاده نمود. روش اتصال اسپیسر به وسیله ی پیچ چرخ به توپی می باشد و پس از آن ، رینگ از طریق پیچ های موجود بر روی اسپیسر ، به آن اتصال می یابد.

فروش اسپیسر با قیمت ارزان

فروش اسپیسر با قیمت ارزان توسط این مجموعه انجام می گیرد. برای خرید اسپیسر متناسب با چرخ و رینگ خودرو می توانید از طریق سایت خریدتان را انجام دهید. این قطعه برای عملکرد خودرو موثر بوده و برای خرید اسپیسر باید متناسب با خودرو آن را انتخاب کنید. برای انتخاب اسپیسر متنساب با خوروی مورد نظر ، فاصله ی بیرونی ترین بخش تایر با لبه ی گلگیر را اندازه گیری نموده و به این روش اندازه ی به دست آمده ، اندازه ی اسپیسر را مشخص خواهد کرد.

اسپیسر

استفاده از اسپیسر برای چرخ های جلو

با استفاده از اسپیسر ، شعاع سایش چرخ افزایش پیدا می کند زیرا موجب افزایش یافتن فاصله ی میان رینگ و توپی می شود. معمولا استفاده از اسپیسر برای چرخ های جلو پیشنهاد نشده اما برای چرخ های عقب پیشنهاد می شود زیرا چرخ ها در وضعیت مناسبی قرار دارند و می توان به راحتی از این قطعه بهره برد.

اسپیسر از قطعاتی است که در خودرو های ارتقا یافته از آن استفاده می شود. اسپیسر قطعه ای از جنس آلومینیوم است که با توجه به خودرو و سلیقه ی افراد می تواند 3تا 65 میلی متر را پوشش دهی نماید.

فروش اسپیسر با قیمت ارزان

فروش اسپیسر با قیمت های مختلف انجام می گیرد و شما می توانید انواع اسپیسر متناسب با خودرو ها را خریداری کنید. اسپیسر در ماشین های مسابقه ای بیشتر به چشم می خورد و استفاده از اسپیسر برای محور عقب بسیار مناسب خواهد بود. برای کاهش قطر شکستن و خورد شدن باید حتما در زمان انتخاب اسپیسر به کیفیت آن توجه داشته باشید. کیفیت در انتخاب اسپیسر مناسب بسیار مهم است و باید حتما از اسپیسر های مرغوب استفاده شود تا مشلی در زمان رانندگی به وجود نیاید.

مزایای اسپیسر

اسپیسر یا جدا کننده ی چرخ به دلایل مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد و استفاده از اسپیسر می تواند چه تاثیری بر عملکرد خودرو داشته باشد.

  • کشش و چسبندگی بهتر

فاصله دهنده های چرخ به دلیل افزایش دادن فاصله ی محوری در خودرو ها به کار می روند و با استفاده از آن، چسبندگی و کشش چرخ بیشتر خواهد شد. به همین جهت برای ماشین های مسابقه ای از اسپیسر ها استفاده می شود.

  • اتصال چرخ مناسب

با استفاده از اسپیسر می توان به راحتی مشکلات مرتبط با جابجایی را از میان برد بخصوص برای آفرود، کایون ... بسیار کارایی خواهد داشت.

  • زیبایی

اسپیسر موجب زبایی خودرو ها خواهد شد و به همین دلیل برخی از افراد از اسپیسر برای افزایش جذابیت استفاده می کنند و دلیل استفاده از اسپیسر برای این خودرو ها از جنبه ی ظاهری آن می باشد.

آیا استفاده از اسپیسر ایمن است؟

باید بگوییم که استفاده از اسپیسر ایمن است. چرخ ها در خودرو ها با اتصال به توپی های خودرو به وسیله ی نیروی گیره ای و با سفت کردن مهره ها در جای خود ثابت می مانند. به همین جهت موجب می شود که نیرو با استفاده از هاب های خودرو و محور های آن ها انتقال داده شود. اما برای خرید اسپیسر باید حتما به کیفیت آن توجه داشته باشید و برند معتبری را مدنظر قرار دهید.

خرید اسپیسر به صورت اینترنتی

در گذشته خرید لوازم جانبی خودرو به صورت حضوری انجام می گرفت و افراد مجبور به مراجعه به تک تک فروشگاه ها بودند اما با فعالیت فروشگاه های معتبر در بستر اینترنت، امروزه افراد به راحتی می توانند به صورت اینترنتی خرید اسپیسر را انجام دهند. خرید اینترنتی اسپیسر به راحتی از طریق این سایت انجام می گیرد  فروشگاه ویتو برای خدمات دهی بهتر به مشتریانش ، فروش اینترنتی را در نظر گفته است. در خرید اینترنتی اسپیسر بدون محدودیت مکان و زمان می توانید خرید راحتی را داشته باشید.

فروش انواع اسپیسر

اسپیسر در بسیاری از خودرو های ارتقا یافته و مسابقه ای استفاده شده و موجب فرمان پذیری بهتر خودرو می شود. برای خرید لوازم جانبی خودرو باید حتما به فروشگاه های معتبر مراجعه کنید تا بتوانید قطعات اورجینال را تهیه نمایید. فروشگاه های زیادی اسپیسر را ارائه می کنند اما هر مجموعه ای برای خرید ،مورد اطمینان نخمواهد بود. فروشگاه ویتو انواع اسپیسر را متناسب با چرخ های مختلف در نظر گرفته است تا افراد بتوانند به راحتی از این مجموعه اسپیسر مورد نظر خود را انجام دهند. در زمان خرید انواع قطعات خودرو باید برند معتبری را مورد توجه قرار دهید و انواع قطعات را با بهترین کیفیت تهیه کنید. در صورت خرید قطعات ضعیف، در زمان کوتاه نیاز به تعویض خواهید داشت و این قطعات می توانند مشکلات زیادی را بوجود آورند.

7 / 10
از 18 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()