سبد خرید 0
بر اساس وسیله نقلیه
برند خودرو :
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع

اسپیسر لبه دار

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

اسپیسر لبه دار و انواع دیگر اسپیسر ها در فروشگاه ویتو عرضه می گردد. متقاضیان خرید انواع اسپیسر از طریق سایت می توانند خرید اینترنتی را انجام دهند تا محصول انتخابی در زمان کوتاه به دستشان برسد. اسپیسر لبه دار از انواع اسپیسر ها است که قطعه ای آلومینیومی است که بین رینگ و توپی چرخ قرار می گیرد.

استفاده از اسپیسر لبه دار

استفاده از اسپیسر لبه دار دارای مزایای زیادی است که موجب شده افراد زیادی برای انواع خودرو ها از اسپیسر لبه دار بهره ببرند.

به طور کلی استفاده از اسپیسر لبه دار موجب عملکرد بهتر خودرو می شود زیرا اسپیسر لبه دار موجب کشش و چسبندگی بالا در خودرو شده و امکان فرمان پذیری بهتر برای آن ایجاد می نماید به همین منظور برای انواع ماشین های مسابقه ای از اسپیسر لبه دار استفاده می شود. اسپیسر لبه دار موجب اتصال بهتر چرخ شده و مشکلات مربوط به جابجایی چرخ با استفاده از این قطعه به وجود نخواهد آمد. مزیت دیگر اسپیسر لبه دار ، ایجاد ظاهری زیبا برای خودرو می باشد.

فروش اسپیسر لبه دار با کیفیت بالا

فروش اسپیسر لبه دار توسط مجموعه ی ویتو در انواع برند های معتبر و شناخته شده انجام می گیرد. محصولات این مجموعه در نمونه ی اورجینال ارائه می شود و دارای کیفیت و دوام بالایی هستند. برای خرید اسپیسر لبه دار می توانید به صورت اینترنتی ثبت سفارش را از طریق سایت این مجموعه انجام دهید.

خرید اسپیسر لبه دار با قیمت ارزان

استفاده از اسپیسر لبه دار موجب فاصله میان توپی چرخ و رینگ شده و لاستیک ها نزدیک به لبه ی گلگیر و در موقعیت خوبی قرار می گیرند. قیمت یکی از موارد مهم برای خرید اسپیسر لبه دار می باشد و فروشگاه ویتو با قیمت گذاری بسیار مناسب بر روی محصولاتش موجب رضایت مشتریانش شده است.

7 / 10
از 19 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()